tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego BydgoszczOrientacyjna, średnia żywotność dwumasy to dystans około 200 000 kilometrów. Najczęściej w okolicach tego właśnie przebiegu konieczna jest regeneracja koła dwumasowego lub jego wymiana na podzespół fabrycznie nowy. Oczywiście podana wartość jest średnią wielkością, gdyż do naszego zakładu trafiały zarówno przypadki ze znacznie wyższym przebiegiem, jak i koła o przebiegu znacznie niższym. Istotnym elementem mającym wpływ na możliwy do przejechania dystans jest styl jazdy kierowcy.

Warto jest pamiętać o tym, że samochody wykorzystywane przez użytkowników podczas codziennej jazdy nie są samochodami rajdowymi, ani przystosowanymi do wypraw terenowych.
  • regeneracja kół dwumasowych Bydgoszcz
Z tego właśnie powodu podczas ruszania spod świateł unikajmy zbyt gwałtownego puszczania sprzęgła, a podczas jazdy i zmiany biegów unikajmy tak zwanego strzelania sprzęgłem, czyli jego bardzo gwałtownego puszczania. Podczas codziennej jazdy powinniśmy także pamiętać o tym, aby nie przeciążać samochodu ponad normy zalecane przez producenta auta. Z naszego doświadczenia i wieloletniej praktyki wynika, że na ogół w przypadku samochodów służbowych dystans, który może wytrzymać dwumasa jest znacznie niższy.

Nie jest chyba dla nikogo wielką tajemnicą i zaskoczeniem, że samochody wykorzystywane dla celów służbowych na ogół eksploatowane są w nieco cięższych warunkach, a ich posiadacze nie dbają o powierzone mienie, tak jak czynią to użytkownicy samochodów prywatnych. Z tej właśnie przyczyny przebieg takiej dwumasy bardzo często jest znacznie niższy, niż porównywalnej dwumasy w samochodzie prywatnym.
regeneracja kół dwumasowych Bydgoszcz
W układzie sprzęgła oprócz dwumasowe znajdziemy także tarczę i docisk oraz wysprzęglik. Elementy te również możemy poddać regeneracji w naszym zakładzie centralnym. Warto jest pamiętać o tym, że prawidłowa praca całego układu jest możliwe tylko i wyłącznie, gdy kondycja wszystkich elementów tworzących dwumasę będzie właściwe.

Dlatego, gdy

regeneracja koła dwumasowego

będzie wykonywana w naszym zakładzie warto jest również przesłać nam i te pozostałe elementy w celu ich weryfikacji i ewentualnego zregenerowania.
regeneracja koła dwumasowego Bydgoszcz
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Bydgoszczy
jak regenerować koło dwumasowe Bydgoszcz

Bydgoszcz: Nakło, Mrocza, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Koronowo, Tuchola, Chełmno, Świecie, Grudziądz, Łasin, Solec Kujawski, Kcynia, Szubin, Łabiszyn, Więcbork, Warlubie

Aquaress 2013