NOWY SĄCZ REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH

tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju
Dbałość o dobry stan techniczny samochodu oznacza, że w miarę regularnie powinniśmy wykonywać różnego rodzaju czynności obsługowe, a co jakiś czas poważniejszy naprawy.

Regeneracja koła dwumasowego

jest tego dobrym przykładem. Przeciętna żywotność dwumasy to około 200 tysięcy kilometrów.

W ciągu naszej wieloletniej praktyki spotkaliśmy się z dwumasami, które wystarczały nawet na ponad 250 tysięcy kilometrów, ale z drugiej strony trafiały do nas także dwumasy z przebiegami około stu tysięcy kilometrów.
  • regeneracja kół dwumasowych Nowy Sącz
Żywotność

koła dwumasowego

w dużej mierze jest uzależniona od stylu jazdy kierowcy. Zbyt agresywny z całą pewnością przyczynia się do szybszego zużycia wszystkich podzespołów i koło dwumasowe nie jest w tym przypadku żadnym wyjątkiem.

Tak więc, jeżeli regeneracja koła dwumasowego w Twoim aucie powinna zostać wykonana, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
regeneracja kół dwumasowych Nowy Sącz
Chcąc samodzielnie dostarczyć paczkę do siedziby firmy kurierskiej, należy udać się do Krakowa, gdzie można, dla przyspieszenia czasu trwania całego przedsięwzięcia skorzystać z opcji osobistego nadania odpowiednio zapakowanej paczki z kołem dwumasowym. Trasa z Nowego Sącza do Kraków została przedstawiona na mapie tuż obok na naszej stronie. Jak widać, odległość ta nie jest duża i niekiedy warto jest z takiego właśnie rozwiązania skorzystać.
regeneracja koła dwumasowego pod Nowym Sączem
regenerowanie kół dwumasowych w Nowym Sączu
Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że dwumasa to podzespół niezbyt wyrafinowany technicznie, jednakże prawda jest zupełnie inna, gdyż element ten stanowi układ kilku istotnych i delikatnych elementów, których prawidłowe działanie wpływa na tłumienie drgań skrętnych przez samochód.
jak regenerować koło dwumasowe Nowy Sącz
Aquaress 2013