tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego Zielona GóraPrzebieg, po którym regeneracja koła dwumasowego powinna zostać wykonana to około 200 000 kilometrów. Oczywiście jest to wartość średnia uzależniona od kilku czynników, spośród których najważniejszym jest styl jazdy kierowcy i ogólna dbałość o kondycję auta. Podstawowym zadaniem koła dwumasowego jest tłumienie i niwelowanie drgań skrętnych, które są generowane przez jednostkę napędową podczas jej pracy na wolnych obrotach. Z tej właśnie przyczyny różnego rodzaju objawy wskazujące na zużycie i wyeksploatowanie dwumasy możemy zaobserwować, gdy silnik pracuje w tym właśnie zakresie obrotów. Po zwiększeniu prędkości obrotowej silnika zaobserwowane symptomy powinny ustać, gdyż przy wyższych obrotach drgania skrętne nie występują.
  • regeneracja kół dwumasowych Zielona Góra
Rzeczą charakterystyczną, z którą zetknęliśmy się podczas naszej działalności jest to, że usterki kół dwumasowych w przypadku samochodów służbowych pojawiają się z reguły przy znacznie niższym przebiegu, niż w przypadku analogicznych samochodów wykorzystywanych do celów prywatnych. Jak chyba łatwo jest domyślać się, powodem tego jest fakt, że samochody służbowe są z reguły eksploatowane w trudniejszych warunkach, niż auta prywatne, a ich kierowcy na ogół nie dbają o powierzone mienie. Do najczęstszych powodów przyspieszających zużycie koła dwumasowego możemy zaliczyć przeciążenie auta ponad normę dopuszczoną przez producenta samochodów, jazdę na półsprzęgle, a także zbyt agresywne ruszanie. W tych właśnie momentach obciążenia przenoszone przez koło dwumasowe są szczególnie duże i jak łatwo się chyba jest domyślać, proces naturalnego zużycia dwumasy postępuje tutaj znacznie szybciej.
regeneracja kół dwumasowych Zielona Góra
Efektem wyeksploatowania dwumasy jest to, że koło nie tłumi już tak dobrze drgań skrętnych i różnego rodzaju wibracje przenoszą się na karoserię samochodu. Oprócz tego do uszu kierowcy mogą dochodzić różnego rodzaju metaliczne odgłosy w postaci stuków w okolicy silnika i skrzyni biegów.

Zaobserwowane w symptomy należy w miarę szybko zdiagnozować, gdyż w skrajnym przypadku może dojść do całkowitego unieruchomienia samochodu i dalsza jazda nie będzie możliwa. Jeżeli zatem

regeneracja koła dwumasowego

jest w centrum Twojego zainteresowania zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszelkich dalszych w tym zakresie informacji.
regeneracja koła dwumasowego Zielona Góra
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Zielonej Góry
jak regenerować koło dwumasowe Zielona Góra

Zielona Góra Cybinka Gubin Krosno Odrzańskie Świebodzin Sulechów Babimost Nowa Sól Szprotawa Żagań Żary Lubsko Rzepin Torzym Słubice Gorzów Wielkopolski Kostrzyn Witnica Strzelce Krajeńskie Dobiegniew Drezdenko Skwierzyna Międzyrzecz Sulęcin Ośno Lubuskie Trzciel

Aquaress 2013