tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju
Nasz serwis poleca usługi jakimi jest

regeneracja koła dwumasowego

w samochodach marki

FordKoncern Ford istniejący w dzisiejszej postaci swoje powstanie datuje na początek dwudziestego wieku. Założycielem firmy był doskonale wszystkim znany Henry Ford, który jako pierwszy wpadł na pomysł wykorzystania taśmy produkcyjnej do wytwarzania samochodów, dzięki czemu cena aut mogła zmniejszyć się na tyle, że pojazdy zaczęły stawać się coraz bardziej dostępne dla średnio zarabiających ludzi.

Pierwszym najbardziej znanym modelem Forda był oznaczony literą T, którego do końca lat dwudziestych ubiegłego wieku sprzedano oszałamiającą, jak na tamte czasy ilość ponad piętnastu milionów. Koncern Forda, to nie tylko ta marka ale również kilka innych, w których udziały w różnych wielkościach firma ta nabywała. Obecnie wśród najbardziej rozpoznawalnych rynkowo modeli Forda możemy wymienić m.in.: modle: Aerostar, C-MAX, Explorer, Fiesta, Focus, Cougar, Transit,  Expedition, Focus C-Max, Fusion, Galaxy, KA, Kuga, Mustang, Puma, S-MAX, Scorpio, Maverick, Mondeo, czy Windstar. Każdy z tych modeli z pewnością w którymś momencie miał lub ma swoje lepsze dni także w naszym kraju.
Ford to marka bardzo popularna, niestety w wielu przypadkach użytkownik musi zmierzyć się z problemem, jakim jest

regeneracja koła dwumasowego Ford

nie jest bowiem tu wyjątkiem, jeśli chodzi o usterki tegoż podzespołu. Na szczęście jednak nasza naprawa, którą oferujemy pozwala w stu procentach zrekonstruować (odbudować) ulegające naturalnemu zużyciu wnętrze koła dwumasowego poprzez całkowitą wymianę elementów zużytych na fabrycznie nowe. Do szybszego, niż zwykle wyeksploatowania dwumasy przyczynia się m.in. styl jazdy. Pomimo, że koła dwumasowe w cywilnych odmianach Forda są wytrzymałe, to jednak sportowe zacięcie niektórych kierowców jest w stanie podzespół ten zużyć dość szybko. Gwałtowne ruszanie spod świateł, nieekonomiczna jazda związana choćby z częstą zmianą biegów, holowanie ciężkich przyczep, brak dbałości o docisk sprzęgła i tarczę podczas serwisowania Forda w znacznym stopniu przyczyniają się do tego stanu rzeczy.

Koło dwumasowe

zwane popularnie dwumasą nie jest elementem wiecznym i podobnie, jak o inne podzespoły w każdym

Fordzie

należy o nie dbać, a samochód z pewnością odwdzięczy nam się długimi okresami eksploatacji bez konieczności wizyty w warsztacie.

Jeśli już jednak układ przeniesienia napędu wymaga interwencji mechanika, musimy wiedzieć, że

regeneracja koła dwumasowego w Fordzie

jest takim samym zabiegiem, jak np. regeneracja turbiny, wtryskiwaczy, czy innych części mechanicznych. Warunkiem koniecznym jest jednak posiadanie odpowiedniego zaplecza, jeśli chodzi o park maszynowy, dostęp do części bardzo wysokiej jakości, posiadanie doświadczonej kadry i odpowiednich umiejętności. Nasza firma wszystkie te atuty posiada, dlatego regeneracja koła dwumasowego w Fordzie to dla nas chleb powszedni. Zapraszamy do naszego serwisu, gdyż w niemalże każdym przypadku jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom.
Aquaress 2013