tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego GdańskNa ogół kierowcy posiadający dwumasę w swoim samochodzie w razie takiej konieczności przypuszczają, że regeneracja koła dwumasowego jest zabiegiem wymagającym unieruchomienia auta na dłuższy okres czasu. Otóż nic bardziej mylnego, gdyż nasz zakład centralny jest w stanie tak zorganizować wszystkie operację, że Twoje auto w warsztacie spędzi jedynie kilka godzin.
  • regeneracja kół dwumasowych Gdańsk
Oczywiście nie w każdym przypadku taki wariant realizacji usługi jest możliwy do wykonania. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszych usług i tego, w jaki sposób można z nich skorzystać uzyskacie Państwo pod numerem telefonu podanym na stronie.

Nasi specjaliści udzielą wszelkich informacji w tym zakresie i ewentualnie dokonają rezerwacji terminu zrealizowania usługi.
regeneracja kół dwumasowych Gdańsk
Warto jest również pamiętać o tym, że koło dwumasowe pełni dosyć istotną funkcję w samochodzie i w przypadku jego usterki nie warto jest zamieniać tego elementu na sztywne sprzęgło. Niektórzy kierowcy tak właśnie robią i po pewnym czasie w ich samochodach dochodzi do awarii skrzyni biegów. Wiąże się to z tym, że koło dwumasowe oprócz tłumienia drgań skrętnych ma za zadanie również chronić skrzynię biegów przed zbyt gwałtownym przenoszeniem momentu obrotowego z jednostki napędowej.

Gdy skrzynia biegów jest pozbawiona tego swoistego rodzaju bufora, to moment obrotowy jest przenoszony z silnika w sposób dosyć gwałtowny i szybki, co z kolei przyczynić może się do szybszego zużycia i nawet uszkodzenia skrzyni biegów. Z tej właśnie przyczyny, gdy

regeneracja koła dwumasowego

jest w polu naszego zainteresowania, to warto jest z niej skorzystać, gdyż porównując to do innych wariantów uporania się z problemem dwumasy w swoim aucie oferowana przez nas usługa wydaje się być rozwiązaniem bardzo interesującym i przede wszystkim korzystnym dla każdego posiadacza samochodu z zamontowaną dwumasą.
regeneracja koła dwumasowego Gdańsk
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Gdańska
jak regenerować koło dwumasowe Gdańsk

Gdańsk: Lębork, Wejherowo, Rumia, Reda, Gdynia, Sopot, Nowy Dwór Gdański, Tczew, Malbork, Sztum, Pruszcz Gdański, Kwidzyn, Prabuty, Dzierzgoń, Skurcz, Starogard Gdański, Czarna Woda, Czersk, Chojnice, Człuchów, Kościerzyna  Słupsk Ustka, Łeba, Bytów, Miastko

Aquaress 2013