tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego OlsztynW naszym zakładzie centralnym wykonujemy różnego rodzaju usługi w branży motoryzacyjnej, a regeneracja koła dwumasowego jest wiodącą z nich. Nasza firma funkcjonuje już od bardzo długiego okresu czasu i w zakresie prowadzonych procesów technologicznych mamy ogromne doświadczenie. Elementami, które wpłynęły na nasz profesjonalizm i sukces rynkowy jest przede wszystkim zatrudnianie wysokiej klasy pracowników, posiadających bardzo duże doświadczenie w ramach wykonywanych czynności, wykorzystywanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, bez których czynności regeneracyjne niemożliwe byłoby do wykonania, a także stosowanie części zamiennych i komponentów najwyższej jakości.
  • regeneracja kół dwumasowych Olsztyn
Nasi Klienci stanowią bardzo zróżnicowaną grupę zarówno pod względem wielkości, jak i terytorialnym. Obsługujemy nie tylko Klientów indywidualnych, ale również warsztaty samochodowe, firmowe floty samochodów, a także autoryzowane serwisy znanych w naszym kraju marek. Koła dwumasowe regenerowane w naszym zakładzie można spotkać nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w niektórych państwach ościennych.

Znany zapewne każdemu kierowcy tygodnik motoryzacyjny wydawany w Polsce od wielu już lat w formie papierowej kilka lat temu odwiedził nasz zakład centralny w celu odpowiedzi na pytanie odnośnie jakości i sensu wykonania regeneracji koła dwumasowego.
regeneracja kół dwumasowych Olsztyn
Opinia i rekomendacja naszych działań przez ten tygodnik i jego redaktorów jest jak najbardziej pozytywna i dzięki temu, jako jedyna firma w Polsce w tej właśnie branży możemy się czymś takim pochwalić. Pod podanym na stronie numerem telefonu możecie Państwo w naszych specjalistów uzyskać szereg informacji związanych z realizowanym przez nas usługami i oferowanymi przez nas ich wariantami.
regeneracja koła dwumasowego Olsztyn
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Olsztyna
jak regenerować koło dwumasowe Olsztyn

Olsztyn: Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Górowo Iławeckie, Jeziorany, Bartoszyce, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Barczewo, Szczytno, Nidzica, Działdowo, Lidzbark, Iława, Ostróda, Morąg, Olsztynek Elbląg: Braniewo, Orneta, Pasłęk, Młynary Ełk: Węgorzewo, Giżycko, Pisz, Kalinowo, Orzysz, Mikołajki, Ryn

Aquaress 2013