tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego ŁódźNasz zakład w branży motoryzacyjnej funkcjonuje już na rynku od wielu lat. Regeneracja koła dwumasowego jest jedną z bardziej popularnych usług wśród naszych Klientów. Oprócz tej czynności możemy także zająć się innymi elementami układu sprzęgła w postaci tarcz, docisków oraz wysprzęglików. Trzeba pamiętać, że prawidłowa praca całości jest możliwa tylko i wyłącznie wtedy, gdy poszczególne komponenty tworzące sprzęgło są w dobrej kondycji technicznej. Z uwagi na fakt posiadania specjalistycznego parku maszynowego i zatrudniania wysokiej klasy specjalistów, do katalogu naszych czynności regeneracyjnych zaliczamy także możliwość zajęcia się innymi podzespołami, a mianowicie maglownicami, czyli przekładniami kierowniczymi, przekładniami ślimakowymi, pompami wspomagania oraz sprzęgłami hydrokinetycznymi, czyli konwerterami stosowanymi w samochodach posiadających automatyczne skrzynie biegów.
  • regeneracja kół dwumasowych Łódź
W naszym zakładzie stosujemy specjalistyczne maszyny i urządzenia, a wszelkie komponenty i części zamienne przez nas wykorzystywane pochodzą zawsze od tych samych producentów, u których zaopatrują się wytwórcy poszczególnych fabrycznie nowych podzespołów. Dzięki takiemu podejściu mamy absolutną pewność, że żywotność podzespołów opuszczających na zakład centralny jest zbliżona, a niekiedy nawet większa, niż żywotność fabrycznie nowych podzespołów. W każdym przypadku element opuszczający nasz zakład jest poddawany kontroli technicznej mającej na celu odpowiedź na pytanie, czy wszelkie czynności zostały wykonane zgodnie z normami. Efektem wysokiej jakości pracy i kontroli technicznej jest wystawiana zawsze na każdy podzespół gwarancja, która nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.
regeneracja kół dwumasowych Łódź
Nasi Klienci to nie tylko odbiorcy indywidualni, ale także liczne warsztaty samochodowe oraz autoryzowane serwisy znanych w naszym kraju marek. Komponenty regenerowane w naszym zakładzie można spotkać w samochodach jeżdżących nie tylko po naszym kraju, ale również po terytoriach wielu państw ościennych.

W przypadku zainteresowania

regeneracją koła dwumasowego

lub jakiegokolwiek innego podzespołu zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
regeneracja koła dwumasowego Łódź
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Łodzi
jak regenerować koło dwumasowe Łódź

Aleksandrów Łódzki Poddębice Uniejów Łęczyca Ozorków Zgierz Pabianice Krośniewice Kutno Głowno Pabianice Sieradz Zduńska Wola Warta Błaszki Wieruszów Wieluń Złoczew Pajęczno Łask Piotrków Trybunalski Bełchatów Radomsko Sulejów Tomaszów Mazowiecki Opoczno Skierniewice Rawa Mazowiecka Łowicz

Aquaress 2013