REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH WAŁBRZYCH

tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju
Częstą kwestią, którą podnoszą podczas rozmów telefonicznych nasi klienci, również ci którzy zamieszkują

Wałbrzych

, jest sprawa, czy każde

koło dwumasowe

nadaje się do

regeneracji

. Otóż w większości przypadków odpowiedź jest twierdząca, niemniej jednak, jeżeli obudowa koła dwumasowego jest przetarta lub w inny sposób mechaniczny uszkodzona (pęknięta), to w takim przypadku niestety całość nadaje się jedynie na złom.

Na szczęście jednak w naszym magazynie posiadamy dużą ilość zregenerowanych kół dwumasowych do większości modeli samochodów poruszających się po naszych krajowych drogach i w przypadku, gdy Twoje koło dwumasowe z uwagi na znaczne zużycie lub uszkodzenie nie będzie nadawało się do regeneracji, to możemy zaproponować Ci za niewielką dopłatą nabycie takiego właśnie koła po regeneracji.

Oczywiście zarówno walory użytkowe, jak i jego stan po regeneracji porównywalne są z nowym kołem dwumasowym kupionym w sklepie, czy hurtowni.
  • regeneracja kół dwumasowych Wałbrzych
Oczywiście gwarancja również jest dwunasto miesięczna lub dłuższa w zależności od opcji. W niektórych przypadkach obudowa dwumasy pomimo tego, że nie widać na niej mechanicznych uszkodzeń, może być zdeformowana, o czym można się przekonać jedynie, gdy koło dwumasowe zostanie zamontowany na stole diagnostycznym i gdy dokonane zostaną wszelkie jego pomiary.

Nasza regeneracja wiąże się z całkowitą rekonstrukcją, czyli odbudową dwumasy, co oznacza że wszystkie elementy będące wewnątrz koła są wymienione na nowe. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że koło dwumasowe po naszej regeneracji pod względem żywotności i walorów użytkowych nie odbiega od nowej dwumasy. Istotną kwestią jest tutaj styl jazdy kierowcy, gdyż jego zachowanie pozwoli uzyskać przebieg zbliżony do tego, który można osiągnąć na fabrycznie nowej dwumasie.

W przypadku zatem, gdy

regeneracja koła dwumasowego

zbliża się nieuchronnie, a Ty zamieszkujesz

Wałbrzych

, skontaktuj się z nami, aby poznać wszelkie dodatkowe szczegóły wiążące się całym procesem.
jak regenerować koło dwumasowe Wałbrzych
Mapa, która jest umieszczona obok przedstawia lokalizacja punktu nadawania przesyłek, współpracującej z nami firmy kurierskiej, która realizuje usługi na nasze zlecenie dla Klientów zamieszkujących

Wałbrzych

i okolice.

Jak widzimy, firma ta jest zlokalizowana w Świebodzicach, a my piszemy o tym dlatego, że w niektórych przypadkach osobiste dostarczenie koła dwumasowego do naszego zakładu może być niemożliwe, choćby z uwagi na brak czasu, transportu, czy też innych okoliczności.

W takim przypadku istnieje możliwość samodzielnego dostarczenia paczki z prawidłowo zapakowanym kołem dwumasowym do tegoż właśnie punktu.
regeneracja koła dwumasowego pod Wałbrzychem

Regeneracja kół dwumasowych Wrocław

Regeneracja kół dwumasowych Wałbrzych

Regeneracja kół dwumasowych Jelenia Góra

Regeneracja kół dwumasowych Legnica

Regeneracja kół dwumasowych Trzebnica
Regeneracja kół dwumasowych Lubin
Regeneracja kół dwumasowych Oleśnica
Regeneracja kół dwumasowych Kamienna Góra
Regeneracja kół dwumasowych Twardogóra
Regeneracja kół dwumasowych Dzierżoniów
Regeneracja kół dwumasowych Międzybórz

Regeneracja kół dwumasowych Kłodzko
Regeneracja kół dwumasowych Bolków
Regeneracja kół dwumasowych Strzegom
Regeneracja kół dwumasowych Złotoryja
Regeneracja kół dwumasowych Lubań
Regeneracja kół dwumasowych Bolesławiec
Regeneracja kół dwumasowych Zgorzelec
Regeneracja kół dwumasowych Głogów
Regeneracja kół dwumasowych Oława
Regeneracja kół dwumasowych Ścinawa
Regeneracja kół dwumasowych Syców

regeneracja kół dwumasowych Wałbrzych
Zwracamy Państwa uwagę na fakt, że koło dwumasowe pomimo, iż jest elementem niewielkim, to jednak dosyć ciężkim. Oznacza to, że podczas pakowania musimy zwrócić uwagę, aby nie miało ono możliwości swobodnego przemieszczania się w środku pudełka. Należy zabezpieczyć je kartonem, papierem lub specjalną folią bąbelkową. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której kurier odmówić podjęcia przesyłki z uwagi na jej niewłaściwe przygotowanie.

Prosimy również pamiętać o tym, aby przed dostarczeniem zapakowanego koła dwumasowego do regeneracji, skontaktować się z nami telefonicznie, abyśmy mogli omówić wszystkie niezbędne szczegóły wykonania usługi na Państwa rzecz.
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Wałbrzycha
Aquaress 2013