tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego WarszawaKwestią całkowicie naturalną i oczywistą jest to, że gdy regeneracja koła dwumasowego będzie w samochodzie niezbędna, to kierowca zastanowia się także nad innymi możliwościami rozwiązania swojego problemu. W branży motoryzacyjnej działamy już od bardzo długiego okresu czasu i w związku z tym mamy informacje oparte o dane statystyczne mówiące o tym, czego można oczekiwać od poszczególnych wariantów rozwiązania swojego problemu. Z naszych obserwacji wynika jednoznacznie, że jedynie zakup nowego koła dwumasowego lub jego regeneracja są w stanie problem ten rozwiązać w sposób właściwy. Niektórzy kierowcy skłaniają się w stronę rozwiązania polegającego na zakupie używanej dwumasy na szrocie.
  • regeneracja kół dwumasowych Warszawa
Niestety w zdecydowanej większości przypadków koło takie wystarcza na okres nie dłuższy, niż kilka tygodni. Wiąże się to z tym, że na szrocie znajdziemy części zdemontowane z innych samochodów, często powypadkowych. Ponieważ dwumasa pracuje w sposób mechaniczny, to zawsze jest już w jakimś stopniu wyeksploatowana.

Jeżeli natomiast koło pochodzi z samochodu w miarę nowego, lecz powypadkowego, to z kolei przeciążenia i siły działające na samochód i jego komponenty w momencie zderzenia są tak duże, że powodują wewnętrzne uszkodzenie dwumasy i oczywiście tym samym nie będzie ona nadawała się do montażu, lecz jedynie na złom lub do regeneracji.
regeneracja kół dwumasowych Warszawa
W wielu przypadkach, gdy dwumasa pochodzi z auta używanego jej kondycja techniczna jest gorsza, niż stan naszej dotychczasowej części. Oczywiście nie otrzymamy tutaj żadnej gwarancji, nie znamy kondycji używanej dwumasy, a koszt zakupu często jest większy, niż koszt regeneracji. Korzystając z naszej usługi otrzymujecie Państwo podzespół na gwarancji, mający pełne walory użytkowe i pełną sprawność techniczną, a żywotność takiej dwumasy jest porównywalna do żywotności podzespołu fabrycznie nowego.

Przedstawione argumenty wskazujące dosyć jednoznacznie, że w razie takiej potrzeby jedynie kupno nowej dwumasy lub

regeneracja koła dwumasowego

dotychczas posiadanego rozwiążą nasz problem skuteczne i na długi okres czasu.
regeneracja koła dwumasowego Warszawa
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Warszawy
jak regenerować koło dwumasowe Warszawa

Warszawa: Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Mława, Ciechanów, Glinojeck, Przasnysz, Chorzele, Maków Mazowiecki, Myszyniec, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków Pułtusk, Łochów, Węgrów, Sokołów Podlaski, Siedlce, Mińsk, Kałuszyn, Łosice, Garwolin, Otwock, Góra Kalwaria, Grójec, Mszczonów, Żyrardów, Sochaczew, Wyszogród, Płońsk, Raciąż, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki Płock: Sierpc, Drobin, Gostynin - Radom: Białobrzegi, Nowe Miasto Kozienice Pionki Iłża Lipsko Zwoleń Szydłowiec Przysucha, Skaryszew

Aquaress 2013