tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego LublinSpośród wielu usług przez nas oferowanych, regeneracja koła dwumasowego jest jedną z popularniejszych. Wiąże się to przede wszystkim z tym, iż dwumasy są coraz powszechniej stosowane w konstrukcji układu napędowego współczesnych samochodów. Wiele lat temu dwumasy początkowo występowały tylko i wyłącznie, a przynajmniej w większości, w samochodach posiadających silniki diesla.

Wraz z upływem czasu koła dwumasowe zaczęto stosować także w silnikach benzynowych. Informacja ta może być zaskoczeniem dla wielu użytkowników samochodów, gdyż przyjęło się w powszechnej opinii, że koła dwumasowe to elementy występujące tylko w silnikach diesla. Podzespoły te niestety nie cieszą się zbyt dobrą opinią i na ogół zarówno sami kierowcy, jak i mechanicy są zdania, że elementy te są całkowicie zbędne, a celem ich zastosowania jest wyciągnięcie kasy od kierowców. Nie do końca możemy się z tym zgodzić, gdyż dwumasa w każdym samochodzie pełni dosyć istotną funkcję.
  • regeneracja kół dwumasowych Lublin
Ma ona za zadanie przede wszystkim niwelować generowane przez silnik drgania skrętne, a dodatkowo przekłada się na ochronę skrzyni biegów przed zbyt gwałtownym przenoszeniem momentu obrotowego z jednostki napędowej. Niekiedy można spotkać się z opiniami, że da się ona zastąpić klasycznym układem sprzęgła, niemniej jednak naraża to zawsze posiadacza samochodu na awarię skrzyni biegów lub w niektórych przypadkach nawet i samego silnika.

Z tej właśnie przyczyny nie powinno się poprawiać producenta i zastępować koła dwumasowego układem sprzęgła bez tego właśnie te elementu, gdyż potencjalne ryzyko z tym związane jest dosyć znaczne, a koszt klasycznego układu sprzęgła wcale nie jest niższy, niż koszt zregenerowania dwumasy, a ryzyko z tym związane jest niewspółmiernie wyższe. Z tej właśnie przyczyny, gdy dosięgnie nas zużycie i naturalne wyeksploatowanie dwumasy powinniśmy brać pod uwagę jedynie kupno podzespołu fabrycznie nowego lub skorzystać z usługi w postaci regeneracji koła dwumasowego dotychczas posiadanego.
regeneracja kół dwumasowych Lublin
Zarówno wymiana tego układu na rozwiązanie klasyczne lub kupno części używanej nie rozwiążą naszego problemu, a wręcz mogą doprowadzić do konieczności wydania znacznie większej, niż można byłoby to uczynić pierwotnie kwoty pieniężnej. Nasi specjaliści pod podanym na stronie numerem telefonu udzielą Państwu szeregu dalszych informacji z tym związanych.
regeneracja koła dwumasowego Lublin
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Lublina
jak regenerować koło dwumasowe Lublin

Łuków, Nałęczów, Piaski, Kazimierz-Dolny, Włodawa, Kurów, Zamość, Łęczna, Lublin, Biłgoraj, Świdnik, Chełm, Szczebrzeszyn, Kraśnik, Tomaszów-Lubelski, Dęblin, Puławy, Międzyrzec-Podlaski, Janów-Lubelski, Krasnystaw, Lubartów, Biała-Podlaska, Bełżyce, Terespol, Ryki, Radzyń-Podlaski, Hrubieszów

Aquaress 2013