tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego PoznańW naszym zakładzie centralnym jedną z bardziej popularnych usług jest regeneracja koła dwumasowego. Z uwagi na fakt, że posiadamy bardzo bogaty park maszynowy i zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, to nasze usługi regeneracyjne dotyczą także innych elementów układu sprzęgła, a są nimi tarcza, docisk oraz wysprzęglik. W przypadku tarczy sprzęgła jej regeneracja wiąże się z nabiciem nowych okładzin, które na życzenie Klienta mogą zostać dodatkowo wzmocnione. Z kolei w przypadku docisku sprzęgła jego regeneracja polega na szlifowaniu powierzchni ciernej. W trakcie normalnej pracy powierzchnia ta w przekroju poprzecznym zaczyna nabierać kształt stożka.
  • regeneracja kół dwumasowych Poznań
Powoduje to, że nie przylega ona całą swoją powierzchnią do tarczy sprzęgła w związku, z czym w całym układzie moment obrotowy jest przenoszony przez mniejszą powierzchnię, niż ma to miejsce w przypadku elementów nowych.

Z kolei konsekwencją tego jest wzrost temperatury w całym układzie, co z kolei przyczynia się do szybszego zużycia zarówno tarczy sprzęgła, jak i samej dwumasy, wewnątrz której znajduje się specjalny smar odpowiedzialnej za tłumienie drgań i niwelowanie tarcia. W odniesieniu natomiast do wysprzęglika czynności regeneracyjne polegają na wymianie łożysk i uszczelnień.
regeneracja kół dwumasowych Poznań
Gdy masz wątpliwości, co do stanu technicznego poszczególnych komponentów, najlepszym rozwiązaniem będzie dostarczenie ich wszystkich do naszego zakładu centralnego. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem dokonają ich inspekcji i pomiarów, a ich werdykt zostanie przekazany Tobie pod rozwagę.

Jeżeli zechcesz będziemy mogli również i te elementy poddać czynnościom regeneracyjnym, jeżeli natomiast stwierdzisz, że do regeneracji powinno trafić tylko koło, to my postąpimy zgodnie z Twoimi zaleceniami. Tak więc, jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

lub jakichkolwiek innych komponentów układu sprzęgła będzie niezbędna, zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu dobrać najwłaściwszy wariant realizacji usługi.
regeneracja koła dwumasowego Poznań
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Poznania
jak regenerować koło dwumasowe Poznań

Poznań Szamotuły Oborniki Gniezno Trzemeszno Września Jarocin Środa Wielkopolska Śrem Grodzisk Wielkopolski Wolsztyn Pniewy  Piła Czarnków Chodzież Jastrowie Złotów Konin Słupca Kleczew Sompolno Koło Turek Tuliszków Rychwał Kalisz Ostrów Wielkopolski Krotoszyn Odolanów Leszno Rawicz Gostyń

Aquaress 2013