tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju
W naszym profesjonalnym zakładzie

regeneracja koła dwumasowego

polega na zastąpieniu wszystkich bez wyjątku elementów znajdujących się we wnętrzu zużytej dwumasy na podzespoły fabrycznie nowe.

Ze szczególnym naciskiem zwracamy uwagę na określenie wszystkie, gdyż ze starej dwumasy pozostaje jedynie obudowa.
  • regeneracja kół dwumasowych Kęty
Biorąc pod uwagę przebieg samochodu oraz zjawisko, jakim jest zmęczenie materiału, podczas naszych zabiegów nie zastanawiamy się, czy któryś z elementów dwumasy jest w lepszym lub gorszym stanie i czy mógłby jeszcze pracować w kole.

Bez wyjątku wymieniamy cały środek. Dzięki temu na niektóre modele jesteśmy w stanie udzielić nawet dwuletniej gwarancji, a na każde koło opuszczające nasz zakład rocznej gwarancji bez limitu przejechanych w tym okresie kilometrów.
regeneracja kół dwumasowych Kęty
Chcąc samodzielnie dostarczyć paczkę do siedziby firmy kurierskiej, należy udać się do Krakowa, gdzie można, dla przyspieszenia czasu trwania całego przedsięwzięcia skorzystać z opcji osobistego nadania odpowiednio zapakowanej paczki z kołem dwumasowym. Trasa dzieląca Kęty i Kraków jest przedstawiona na mapie tuż obok na naszej stronie. Jak widać, odległość ta nie jest duża i niekiedy warto jest z takiej właśnie opcji skorzystać.
regeneracja koła dwumasowego pod Kętami
regenerowanie kół dwumasowych w Kętach
Wykonując w naszym zakładzie czynności regeneracyjne stosujemy wysokiej jakości komponenty i części zamienne, co jest gwarancją wysokiej jakości realizowanych przez nas prac. Dzięki profesjonalnemu podejściu żywotność każdej dwumasy opuszczającej nasz zakład jest porównywalna z żywotnością oryginalnych kół dwumasowych.
jak regenerować koło dwumasowe Kęty
Aquaress 2013