tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego ToruńAby regeneracja koła dwumasowego została przeprowadzona w sposób całkowicie profesjonalny i właściwy, konieczne jest wykonanie kilku etapów podczas realizacji tej właśnie czynności. Na wstępie, każda trafiająca do nas dwumasa jest poddawana inspekcji pod kątem możliwości jej zregenerowania. Dotyczy to przede wszystkim obudowy koła dwumasowego.

Podczas naszych procesów technologicznych dokonujemy całkowitej wymiany wszystkich elementów znajdujących się w środku dwumasy i zostawiamy tylko i wyłącznie obudowę ze starego podzespołu. Z tej właśnie przyczyny obudowa nie może być uszkodzone i posiadać jakichkolwiek pęknięć, czy też odkształceń mechanicznych.
  • regeneracja kół dwumasowych Toruń
Gdy okaże się, że regeneracja koła dwumasowego jest możliwa, kolejnym elementem procesu technologicznego jest rozłożenie jej na czynniki pierwsze. W dalszej kolejności wymianie podlegają wszystkie znajdujące się wewnątrz koła podzespoły, które zastępujemy fabrycznie nowymi i pochodzącymi dokładnie od tych samych wytwórców, u których zaopatrują się producenci kół dwumasowych.

Po złożeniu całości koło dwumasowe ma szlifowaną powierzchnię cierną i jest wyważane. Szczególnie ten ostatni element jest istotny, albowiem właściwe rozłożenie masy w przypadku części wykonującej ruch obrotowy jest szalenie ważne.
regeneracja kół dwumasowych Toruń
Gdybyśmy nie wyważyli koła dwumasowego mogłoby dojść do jego szybkiego uszkodzenia i nawet zniszczenia innych znajdujących się w sąsiedztwie elementów. Po pozytywnym teście i kontroli jakości wypisywana jest gwarancja, a dwumasa jest przekazywana odbiorcy. Standardowa gwarancja obejmuje okres roku czasu bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania, jednakże w przypadku niektórych samochodów gwarancja ta może wynosić nawet 2 lata.

Wszelkie szczegóły w tym zakresie możecie uzyskać Państwo na naszych specjalistów pod podanym na stronie numerem telefonu.
regeneracja koła dwumasowego Toruń
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Torunia
jak regenerować koło dwumasowe Toruń

Toruń Chełmża Kowalewo Pomorskie Brodnica Rypin Ciechocinek Włocławek Lipno Skępe Dobrzyń Kowal Lubień Kujawski Lubraniec Piotrków Kujawski, Izbica Kujawska Inowrocław Pakość Janikowo, Mogilno, Strzelno, Kruszwica Radziejów, Żnin

Aquaress 2013