tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego ŻaryRealizowana z pełnym powodzeniem od wielu już lat regeneracja koła dwumasowego w naszym zakładzie centralnym to usługa dedykowana posiadaczom samochodów wyposażonych w manualne skrzynie biegów. Dwumasa jest umiejscowiona pomiędzy jednostką napędową, a skrzynią biegów samochodu. Jedna część koła dwumasowego jest przykręcona śrubami do wału korbowego silnika, druga natomiast współpracuje z tarczą sprzęgła i dociskiem.

Dzięki właściwej pracy koła dwumasowego niwelowane są drgania skrętne generowane przez silnik podczas jego pracy w dolnym zakresie obrotów. Dzięki temu możemy zaobserwować nieco wyższą kulturę pracy jednostki napędowej i płynniejszą zmianę biegów.
  • regeneracja kół dwumasowych Żary
Niektórzy użytkownicy samochodów, na ogół ci, którzy nie mają dostatecznej wiedzy technicznej zamieniają koło dwumasowe na sztywny układ sprzęgła. Nie jest to zbyt dobre rozwiązanie, przede wszystkim z tego względu, że dwumasa oprócz tłumienia drgań skrętnych przyczynia się także do ochrony skrzyni biegów poprzez płynne przenoszenie momentu obrotowego.

Koszt

regeneracji koła dwumasowego

z całą pewnością jest bardzo atrakcyjną alternatywą w stosunku do możliwości zakupu podzespołu fabrycznie nowego i z tego właśnie względu nasza usługa cieszy się bardzo dużą popularnością wśród posiadaczy samochodów na terenie naszego kraju.
regeneracja kół dwumasowych Żary
Warto jest wspomnieć o tym, że z naszych usług korzystają także liczne warsztaty samochodowe oraz autoryzowane serwisy znanych w naszym kraju marek. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z naszymi czynnościami regeneracyjnymi zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie udzielą szeregu dalszych informacji w omawianym zakresie i w razie takiej potrzeby przyjmą od Państwa zlecenie na realizację naszych usług.
regeneracja koła dwumasowego Żary
regenerowanie kół dwumasowych Żary
jak regenerować koło dwumasowe Żary

Krosno-Odrzańskie, Torzym, Rzepin, Trzciel, Babimost, Gubin, Sulęcin, Żary, Nowa-Sól, Skwierzyna, Dobiegniew, Witnica, Sulechów, Cybinka, Żagań, Zielona-Góra, Kostrzyn, Szprotawa, Gorzów-Wielkopolski, Drezdenko, Ośno-Lubuskie, Strzelce-Krajeńskie, Międzyrzecz, Słubice, Lubsko, Świebodzin

Aquaress 2013