tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego OpoleGdy okaże się, że po określonym przebiegu dwumasa wymaga interwencji specjalistów, to tak na dobrą sprawę jedynie regeneracja koła dwumasowego lub jego wymiana na komponent fabrycznie nowy są w stanie nasz problem rozwiązać. Dzieje się tak z bardzo prostej przyczyny, a mianowicie koło dwumasowe jest elementem pracującym w sposób mechaniczny i naturalnym procesem jest zużycie tego właśnie podzespołu. Kwestią pozostaje jedynie, kiedy to nastąpi, niemniej jednak choćby użytkować samochód w bardzo delikatny sposób i nie przeciążać samochodu, to prędzej czy później koło dwumasowe i tak będzie kwalifikowało się do wymiany lub regeneracji.
  • regeneracja kół dwumasowych Opole
Istotą tego komponentu jest niwelowanie i tłumienie drgań skrętnych generowanych przez silnik w dolnym zakresie jego obrotów. Z tej właśnie przyczyny różnego rodzaju objawy wskazujące na zużycie tego podzespołu dostrzeżemy, gdy silnik pracuje w dolnych zakresach obrotów.

Do najczęstszych objawów wskazujących, że dwumasa wymaga interwencji specjalistów jest przede wszystkim drżenie nadwozia podczas pracy silnika na wolnych obrotach oraz różnego rodzaju metaliczne odgłosy pojawiające się podczas włączania i gaszenia silnika, wciskania i puszczania sprzęgła, a także podczas samej jazdy.
regeneracja kół dwumasowych Opole
Gdy objawy takie dostrzeżemy warto jest odwiedzić mechanika mogącego symptomy te zdiagnozować i odpowiedzieć na pytanie, czy rzeczywiście

regeneracja koła dwumasowego

jest niezbędna, czy też może objawy, te powoduje zupełnie inny podzespół.

Diagnostyka jest ważna z tego względu, że to nie zawsze dwumasa jest odpowiedzialna za te symptomy, tak więc nie zawsze okazuje się, że gdy niedomagania takie dostrzeżemy konieczna będzie regeneracja lub wymiana dwumasy.
regeneracja koła dwumasowego Opole
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Opola
jak regenerować koło dwumasowe Opole

Opole Kluczbork Olesno Strzelce Opolskie Kędzierzyn Koźle Baborów Głogówek Głubczyce Krapkowice Gogolin Niemodlin Lewin Brzeski Brzeg Nysa Prudnik Głuchołazy Otmuchów Paczków Grodków Korfantów Biała

Aquaress 2013