tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego

wymaga demontażu tego podzespołu z samochodu i dostarczenia do naszego zakładu centralnego. W wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest osobista wizyta u nas, niestety w niektórych przypadkach odległość może być zbyt duża.

W tej sytuacji najprościej będzie skorzystać z usług kuriera. Pamiętajmy jednak o specyfice pracy firm kurierskich, która oznacza, że jeżeli zamówimy usługę zbyt późno danego dnia, to możemy oczekiwać wizyty kuriera dopiero dnia kolejnego.
  • regeneracja kół dwumasowych Kraków
Godzina ta jest uzależniona od miejsca, do którego kurier musi dotrzeć, dlatego aby mieć pewność, że jeszcze tego samego dnia wyślemy swoją dwumasę do naszego zakładu, zróbmy to z odpowiednim wyprzedzeniem.

Regeneracja koła dwumasowego

to zabieg atrakcyjny cenowo i przywracający mu walory fabryczne nowej części.
regeneracja kół dwumasowych Kraków
Chcąc samodzielnie dostarczyć paczkę do siedziby firmy kurierskiej, należy udać się do Krakowa, gdzie można, dla przyspieszenia czasu trwania całego przedsięwzięcia skorzystać z opcji osobistego nadania odpowiednio zapakowanej paczki z kołem dwumasowym.

Na prawidłowe przygotowanie przesyłki zwracamy uwagę, gdyż koło dwumasowe, jako element relatywnie ciężki nie powinien mieć możliwości swobodnego przemieszczania się w środku pudełka.
regeneracja koła dwumasowego pod Krakowem
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Krakowa
Podczas regeneracji wykorzystujemy te same części zamienne, które są używane w fabrycznie nowych dwumasach przez ich wytwórców.

Dzięki temu koło dwumasowe odzyska pełne walory użytkowe, a jego późniejsza trwałość może być porównywana do żywotności kół dwumasowych montowanych oryginalnie podczas procesu produkcji samochodu.
jak regenerować koło dwumasowe Kraków
Aquaress 2013