tel.730 708 603

Gwarancja 12 m-cy
Pilotażowe modele 24 m-ce
Koła dwumasowe dostępne "od ręki"
Wszystkie marki i modele
Obsługa na terenie całego kraju

Regeneracja koła dwumasowego RzeszówOferowana w naszym zakładzie centralnym usługa, którą jest regeneracja koła dwumasowego mogłaby zostać określona nieco inną nazwą, a mianowicie rekonstrukcją. Wiąże się to przede wszystkim ze specyfiką procesów technologicznych realizowanych w naszej firmie. Otóż każde trafiające do nas koło dwumasowe w pierwszej kolejności jest poddawane dokładnej inspekcji mającej na celu odpowiedź na pytanie, czy regeneracja takiego koła jest możliwa.

Jeżeli wynik jest pozytywny i okaże się, że nasze zabiegi można w odniesieniu do danego i konkretnego przypadku zastosować, to wtedy takie koło dwumasowe jest rozbierane na czynniki pierwsze i w dalszej kolejności naszej pracy wszystkie elementy odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych oraz prawidłową pracę dwumasy są wymieniane na części fabrycznie nowe.
  • regeneracja kół dwumasowych Rzeszów
Do tych elementów zaliczamy przede wszystkim sprężyny łukowe, łożyska i inne mniej istotne elementy, bez których jednak prawidłowa praca dwumasy nie byłaby możliwa. Z uwagi na kompleksową wymianę wszystkich elementów odpowiedzialnych za tłumienie drgań skrętnych nasze prace można określić mianem rekonstrukcji. Dwumasę, którą otrzymasz od nas po naszych zabiegach trudno jest odróżnić od fabrycznie nowego koła dwumasowego. Mamy tutaj na myśli nie tylko wygląd zewnętrzny, ale co jest chyba najważniejsze, jej walory użytkowe i sprawność techniczną. Każda dwumasa opuszczająca nasz zakład centralny przed wydaniem jej Klientowi jest testowana i wyważana. Jest to bardzo istotnym elementem zamykającym proces naprawy koła dwumasowego, dzięki czemu mamy absolutną pewność, że dwumasa opuszczając nasz zakład ma walory techniczne i sprawność dokładnie taką samą, jaką ma fabrycznie nowe koło dwumasowe. Dzięki temu udzielana przez nas gwarancja nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania, a długość tego okresu jest uzależniona od marki i modelu samochodu.
regeneracja kół dwumasowych Rzeszów
Standardowa gwarancja, to okres jednego roku. W niektórych jednak przypadkach gwarancja ta może wynosić 2 lata, oczywiście bez wspomnianego limitu kilometrów. Wysoka jakość naszej pracy jest efektem wielu lat doświadczenia i stosowania części zamiennych i komponentów najwyższej jakości.

Dzięki temu naszymi Klientami są zarówno odbiorcy indywidualni, jak i liczne warsztaty samochodowe oraz serwisy autoryzowane znanych w naszym kraju marek. Dalsze informacje możecie Państwo uzyskać u naszych fachowców pod podanym na stronie numerem telefonu.
regeneracja koła dwumasowego Rzeszów
regenerowanie kół dwumasowych w okolicach Rzeszowa
jak regenerować koło dwumasowe Rzeszów

Rzeszów: Dębica, Mielec, Kolbuszowa, Sokołów Małopolski, Nowa Sarzyna, Sieniawa, Leżajsk, Przeworsk, Łańcut, Tyczyn, Dynów, Strzyżów, Ropczyce Tarnobrzeg: Stalowa Wola, Nowa Dęba, Nisko, Ulanów Przemyśl: Jarosław, Lubaczów, Oleszyce, Radymno, Dubiecko   Krosno: Sanok, Lesko, Dukla, Jasło, Brzozów, Rymanów

Aquaress 2013